Jak przyspieszyć projektowanie w trzech krokach
projektownie BIM GIS CAD szybciej

Jak przyspieszyć projektowanie w trzech krokach

Czy nie jesteś przytłoczony lub przytłoczona mnogością projektów i pomysłów i czy nie masz wrażenia, że ciagle brakuje Ci czasu? Masz już świetne umiejętności zarządzania i planowania swojej pracy, jasność wymagań klienta i mnóstwo pomysłów w głowie, ale wciąż nie jesteś w stanie zakończyć wszystkiego w zakładanym terminie? O ile nie jesteś w stanie bezpiecznie przyspieszyć swojej kreatywności my skupimy się na tym, żeby pokazać Ci jak możesz zacząć zdecydowanie szybciej projektować. Oto trzy skuteczne metody, które znacznie przyśpieszą Twoją pracę.

1. Przejdź do chmury

Po pierwsze, zorganizuj swoje zasoby. Rozproszenie plików projektowych na różnych dyskach/komputerach/CD/DVD, w niektórych przypadkach w przestarzałych i zastrzeżonych formatach , a w innych tylko w formie analogowej, drastycznie spowalnia Twoje tempo pracy.

Następnie, kiedy upewnisz się, że masz wszystkie swoje aktywa dobrze zorganizowane w jednym miejscu możesz zrobić pierwszy poważny krok w kierunku prawdziwych oszczędności czasu. Potrzebujesz miejsca, które jest zawsze dostępne, bez względu na to, gdzie się znajdujesz, i do którego zawsze masz łatwy dostęp: musisz przenieść swoją pracę do chmury.

Wyobraź sobie, że jest późny wieczór, jesteś w domu i nagle wpadł Ci do głowy ten świetny pomysł związany z projektem, nad którym aktualnie pracujesz. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł lub mogła po prostu otworzyć swój laptop osobisty, wejść na chmurę i natychmiast rozpocząć pracę nad swoim pomysłem, bez konieczności wracania do biura lub czekania do rana? Poza swobodą i elastycznością, jaką zapewnia chmura, jest to również bezpieczne miejsce do przechowywania poprzednich projektów i całej pracy. Niezależnie od tego, co dzieje się z urządzeniem fizycznym, dane zawsze będą bezpieczne.

2. Im szybszy komputer, tym szybciej możesz pracować

Czasami może być tak oczywiste, że wielu z nas nie pamięta, że lepszy, szybszy komputer zwiększa produktywność. Nie ma nic bardziej frustrującego niż oczekiwanie na reakcję urządzenia podczas pracy na obrazie o wysokiej rozdzielczości z wieloma warstwami lub szczegółowym modelu 3D. Myślę, że każdy z nas miał przynajmniej jeden taki moment w życiu, kiedy jedyne co można było powiedzieć to: “Życzę sobie, aby mój komputer był szybszy”.

Szybki komputer, z odpowiednią pamięcią RAM i kartą graficzną, zmienia odczuwalnie Twój komfort pracy i zdolność do dotrzymywania terminów. W szybko zmieniającym się świecie czas realizacji każdego projektu jest tak samo ważny, jak jakość pracy i umiejętności. Jeśli nie masz pewności, jakie opcje posiadasz lub ile mocy lub pamięci masowej potrzebujesz do pracy i projektowania, możesz zostawić nam swój kontakt, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni komputer w chmurze.

3. Połącz elastyczność i mobilność.

Elastyczność i możliwość pracy z dowolnego miejsca w każdej chwili jest dziś niezwykle ważna. Nie wiąż się ze swoim biurem tylko dlatego, że stoi tam Twoja tradycyjna stacja robocza Zabieraj swoje projekty wszędzie. Praca na wirtualnym komputerze pozwoli Ci być jak idealnie elastycznym: pracować zdalnie i wirtualnie współpracować z Twoim zespołem.

Dzięki wirtualnym komputerom korzystasz z zalet mobilności bez konieczności narażania na szwank mocy systemu lub aplikacji, których potrzebujesz. Teraz możesz uzyskać dostęp do stacji roboczej i zacząć projektować z dowolnego urządzenia, po prostu włączając pulpit Twojej wirtualnej maszyny z chmury.

Zacznij korzystać już dziś  z platformy Plainly.pl i sprawdź, który wirtualny komputer najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Szybsze projektowanie dzięki Plainly.pl – to proste.

Zespół Plainly.pl

Opracowano we współpracy z Cloudalize i GDaaS.

Zwiń